O firmie

T - Trzeciak
E - E
lżbieta
A - A
sia
M - M
ichał
M - M
aciej

 

  1. Schody drewniane i na konstrukcji stalowej
  2. Usługowe frezowanie na CNC
  3. Usługowe cięcie plazmą i palnikiem tlenowym - format 2 x 6
  4. Usługowe cięcie WaterJet - format 2 x 4
  5. Konstrukcje stalowe, balustrady, balkony
  6. Meble kuchenne na wymiar, meble pokojowe, podłogi drewniane
  7. Drzwi drewniane wewnetrzne
  8. Usługowe projektowanie schodów drewnianych i drukowanie szablonów
Firma TEAMM jest kontynuacją firmy rodzinnej założonej w 1962 roku. Przez ten długi czas z pokolenia na pokolenie przekazywane było doświadczenie, wiedza i nauka. Zmieniająca się w tym czasie technologia w bardzo dużym stopniu wpłynęła na jakość wykonywanych produktów. Dziś posiadamy nowoczesne linie technologiczne oraz bardzo dobrze wykwalifikowaną kadrę. Posiadamy własną suszarnię oraz specjalistyczny park maszynowy do produkcji stolarskiej na bardzo wysokim poziomie. Nasza produkcja zaczyna się od transportu drewna z lasu poprzez przetarcie go, wysezonowanie, suszenie, następnie tak przygotowane drewno trafia do dalszej obróbki. Gotowy produkt dowozimy do Państwa własnym transportem wraz z montażem.
Reasumując nasz udział w wytworzeniu produktu jest od początku do końca. Od pomiarów poprzez projekt do montażu w Państwa domu.
Drewno używane do produkcji schodów i drzwi pochodzi z lasów północnej i południowej Polski. Schody oraz drzwi są projektowane w naszej pracowni następnie projekt przekazywany jest do numerycznie programowanych maszyn do obróbki drewna, całość tej operacji powoduje znaczne zmniejszenie pomyłek oraz wpływa na dokładność obrabianych elementów. Lakiery oraz kleje stosowane przez nas są flagowymi produktami niemieckich firm. Z przyjemnością możemy powiedzieć, że nasze wyroby cieszą się dużą popularnością w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Belgii i Francji.